Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Dobrý den, rádi bychom Vás tímto oslovili s možností propagace Vaší firmy/společnosti prostřednictvím sponzoringu již druhého ročníku závodu EXTRÉM RACE, který se koná pod záštitou SK Přerov-oddíl atletiky. Vaše finanční či věcná podpora bude využita na již zmiňovaný závod EXTRÉM RACE.

Co je EXTRÉM RACE?

 

Je to extrémní krosový běh, který se odehrává na nevšedním místě a tím je evropská autokrosová trať Rokle Přerov. Závod je určen všem věkovým skupinám a má několik variant se vzdáleností 2,5km, 7km nebo 21,5km a také noční Extrém. Na trase 21,5km závodníci nastoupají přes 1100 výškových metrů a čeká je tak nevšední a velice intenzivní zážitek v podobě nezapomenutelného běhu, diváky čeká zajímavá podívaná a bohatý doprovodný program (mladé kapely Olomouckého kraje, taneční vystoupení, bohaté občerstvení atd.)

 

Co Vám můžeme nabídnout my?

 

Nabízíme možnost reklamy v areálu závodu, na internetových stránkách/facebooku, vystavení bannerů na trati závodu, případně na startovních číslech, letácích, tričkách a propagačních materiálech pro závodníky. V areálu je možné také využití prostor pro Váš stánek. Hlavní závod proběhne 24.9.2016 v Přerově na autokrosové Rokli Přerov . Předpokládaný počet startujících druhého ročníku je 350-500 lidí, celková návštěvnost je odhadována na více než 1000 lidí. A tentýž den v Přerově na autokrosové Rokli Přerov proběhne dětský EXTRÉM RACE.

První ročník námi pořádaného závodu EXTRÉM RACE na evropské autokrosové trati Rokle v Přerově máme úspěšně za sebou.

 

Závody se konaly ve dvou závodních dnech 26.-27.9.2015. Sobota byla věnována mužům a ženám na tratích od 2.5km až po 21.5km (převýšení na nejdelší trati bylo 1184m) a 2.5km noční běh. Neděle byla věnována dětem a jednodušší část autokrosové trati od 150m do 2km.

Celkem registrovaných  bylo  přes  100  závodníků  za  víkend  a  na  akci  se  dostavilo podívat okolo 300 diváků. Fotografie naleznete zde: http://www.extremrace.cz/Fotogalerie.html a video zde: http://www.extremrace.cz/Video.html

Nyní je příprava druhého ročníku v plném proudu a naši současní partneři tohoto projektu jsou:  

 

Atletika SK Přerov- www.atletikaskprerov.cz

Bearfoto - www.bearfoto.cz

Autoškola Club - www.autoskola-club.cz

Websnadno - www.websnadno.cz

Autoklub Přerov - www.autoklubprerov.cz

Jankusport - www.jankusport.cz

BEST4RUN - www.best4run.cz

 

Připojte se k nim i Vy a podpořte mladé lidi, kteří mají chuť a nadšení pro sport!

 

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kdykoliv kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo mailu.

 

Těšíme se na Vaši odpověď a naši případnou spolupráci.

 

MY tam budeme a VY?

 

S přáním pohodového dne,

Martin Schroll  za organizační tým EXTRÉM RACE

 

GSM: +420 728 447 090

Mail: Schroll@extremrace.cz

Web: www.extremrace.cz

Facebook: www.facebook.com/infoextremrace
 

 

 

TOPlist